amigo
Защо никои не ме слуша като му говоря?????После на моита глава реват за дето не са ме чули пфффф
NetCutter
Вярно...Рабех, често прави мизерии от типа на сбивания и пиянски истории, но е важното, че на тревата е стабилен, right?
ladyjoana
мдааа.. няма да си напиша есетата и тази вечер.. липсва ми музата нещо.. накрая ще предам една пълна папка с есета и други разработки за реванш..