ephemera
"А когато ядохте кюфтета не ревахте, сега и на мен не ми е мъчно, че вече няма да сте приказно богати..."
NetCutter
0:0...мамка му...дано поне на реванша е по-интересно...
venom
Къде мога да си изрева мъката от една седмица насам породена от връзката на интернета ми ? През 10-15 мин ми реве че мрежовия кабел е изключен ...