patblansh
накрая ще се разрева, ще избягам от работа, ще плача по автобусите и цяла вечер ще си стоя сама с плюшеното животно и френски глупав филм
eyankulov
лека ви народе отивам да спя hahaha мале изпитвам удоволствие като се метна на кревата след 4 5 часа непрекъснато съзерцаване в дълбините на монитора
kregma
Така така трябва да вали сняг в планините за другите места нямам претенции :-) Че и без това от началото на сезона в 1/2 от случайте караме по трева и камъни:-)