Dr1nata
Е не беее!? Какъв е тоя сайт, ква е тая надпревара бе брат???
http://www.ratemypoo.com/pictures/000000630/184078/
kregma
Напоследък имам чувство че съм в някъква безумна надпревара с нещата от моя живот сериозно рали и все съм предпоследен в колоната:>
drJeckyll
Добре де какъв е смисъла да ме изпревариш докато карам колело и след 10м да набиеш спирачките за да спреш? Шофьорите са интересни създания ...<Jeckyll.NET>
ENIGMA
Питат Радио Ереван: - Българите могат ли да донесат пръст от луната? Отговорът на радиото е: - Могат, ама среден...
aftercollabz
"А капки кръв капят някъде в тревата както на дърветата листата капят из полята..."
ioankata
Главата ме боли и за това кревата ме зове...