Rosh_twO
чакам ръководителката да се прибере (мамка ми) и да се доразберем кво да праа и тка .. пощуревам
dans
Тихо се сипе белия прах , галено щипе ноздрите пак ,а на двора пушат трева , ти си надрусан като свиня ... тря ля ля ляяя ля тря ля ля ля ля ля ля ляяя
Hamaelleon
кифленски пост (не съм ги хранил скоро, нали?): след като разни персонажи разумно се отказаха от надпреварата в конкурса, намръщената Дезинтерия атакува: о ужас
Qlamoff
Равносметката от 5x5 снощи: равенство на картите de_dust2 (drax ver.), както и на de_nuke (drax ver.). Реванша ще се играе другата събота, а аз си лягам, че...
Mariyan
Тъкмо се наема да превеждам субтитри, остават 10% за превод още и някой ме е изпреварил вече. Баси работата. :>
stefcho
ллелелелеле. да рева ли, кво да правя, вече не знам ..