Търсене на постове: #рева

Rosh_twO
чакам ръководителката да се прибере (мамка ми) и да се доразберем кво да праа и тка .. пощуревам
Гергана
Geri
Ставам за малко... да помачкам тревата в градината :P
Емил Станчев
Emyto
@eagle и к'во? Аз пак те изпреварих ;).
patblansh
@ENIGMA това е начина да се справям с нещата, ако не си го повтарям ще се разрева по средата ан улицата и ще си скубя косичката
Йоана
ioankata
@LiDSoN @dans Това е добра идея.Може да се получи доста добре. @aviatrix Ако сложа трева ще ме изгонят от състезанието.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@ioankata пробвай с малко трева :D
ДАНС
dans
Тихо се сипе белия прах , галено щипе ноздрите пак ,а на двора пушат трева , ти си надрусан като свиня ... тря ля ля ляяя ля тря ля ля ля ля ля ля ляяя
Радослав
Soul4o
@n3mo ... @fiuf ... бирата с лимон е БОКЛУУУК :) ... един път си купих и с чиста съвест мога да кажа, че ... съм излял бира в тревата :D
Владимир Комаров
Hamaelleon
кифленски пост (не съм ги хранил скоро, нали?): след като разни персонажи разумно се отказаха от надпреварата в конкурса, намръщената Дезинтерия атакува: о ужас
Бахар Мустафа
axeny
@notexist Смъртоносна надпревара
Йордан
Qlamoff
Равносметката от 5x5 снощи: равенство на картите de_dust2 (drax ver.), както и на de_nuke (drax ver.). Реванша ще се играе другата събота, а аз си лягам, че...
Mariyan
Тъкмо се наема да превеждам субтитри, остават 10% за превод още и някой ме е изпреварил вече. Баси работата. :>
Леприкон
ZzZaPyr
@stefcho в момента на нищо не прилича. Сякаш им е защитна реакция да правят на пук на хората на които им пука.не твърдя, че тревата е наркоти ама е друга тема
Леприкон
ZzZaPyr
@stefcho точно това според мен не помага. Един съученик преди време поради тази причина го преместиха в друго училище. Е заради това премина от трева към Кале
stefcho
stefcho
ллелелелеле. да рева ли, кво да правя, вече не знам ..
Страница: 42 43 44 45 46

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата