@elle Аз също, но нали тръпката е в това да има надпревара, да не се знае кой е първи до последно, а и да не забравяме, че след 25 ще бъдем оценявани от жури.
@stefcho Ааа, за кура ли са са фанали че не ма дават по теуевизора (разбирай първа страница) Ми да го сменят със състезание; надпреварване; съревнование.
След като привърших с гадната домакинска работа, мисля че е крайно време да се отправя към добрия стар креват. Още един ден свърши, да влезе следващият