kalinkas
Съботна юнска вечер. Отмора, почивка - с две думи: Пълен релакс!
SaTaSi
Обичам лятото и топлото, обичам водата и слънцето, обичам студена бира, и лек бриз, обичам да си релаксвам около вода (sun)
lpetrov
(хелп) чудя се къде да ходя да релаксирам, дайте идея - да има планина и спокойствие и не далеч от сф. предложения?
ladyjoana
чувствам се като парцал.. мозъкът ми ще експлодира.. тази вечер ще релаксирам с Doctor Who.. пък утре в 5.00 на линия.. дано да успея да стана...
ladyjoana
хъх.. приключих със счетоводството и макроикономиката... следва релакс + йога.... след това дано да имам сили да донауча...
Forsi
Да пусна малко Guns'n'Roses ,за да релаксирам. След това отивам да уча,че утре контролно.