Търсене на постове: #релакс

шУс!
notexist
@venom за една бира ще си помисля дали да ти отделя парченце от втория с лавандулата (релаксиращ) :D
The Bot
bot23
[ff123] Когато си говорим за релакс в неделя… http://tinyurl.com/kpvze6
kalinkas
Съботна юнска вечер. Отмора, почивка - с две думи: Пълен релакс!
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Обичам лятото и топлото, обичам водата и слънцето, обичам студена бира, и лек бриз, обичам да си релаксвам около вода (sun)
Любомир Петров
lpetrov
(хелп) чудя се къде да ходя да релаксирам, дайте идея - да има планина и спокойствие и не далеч от сф. предложения?
Micro23
micro23
ся малко релакс .. утре ще се добавят още функции и ще се оправят бъгове :)
Георги Костадинов
Forsi
Дообре ,направих контролното. :) Сега релаксирам и утре,другиден ще ходя на плаж :)
Йоана Николова
ladyjoana
чувствам се като парцал.. мозъкът ми ще експлодира.. тази вечер ще релаксирам с Doctor Who.. пък утре в 5.00 на линия.. дано да успея да стана...
Йоана Николова
ladyjoana
хъх.. приключих със счетоводството и макроикономиката... следва релакс + йога.... след това дано да имам сили да донауча...
Георги Костадинов
Forsi
Да пусна малко Guns'n'Roses ,за да релаксирам. След това отивам да уча,че утре контролно.
Petya
Principessa
@man0l ем Мано като няма какво друго... релаксация му е майката ;] няма клиентски наплив и само четем пресата и се ровим в mygays :D
Йоана Николова
ladyjoana
yeah.. ще вали... дъжд... идеал за релакс :)
Страница: 13 14 15 16 17

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата