amigo
Яко RnB тая вечер и релакс.Седмицата мина доста работа свърших кинти уж направих но остава да видя резултатите
ladyjoana
тка като гледам за повечето микроблогъри вечерта не е от най-приятните.. някой навит да се размажем с едно не се сърди човече за релаксация?
yordanoff
Ааааа тая седмица и после другата релакс. Вече съм много зле физически и психически..... ааааа още малко...
yordanoff
Айде и този проект, аа айде и тоя, той ще е интересен и тва от няколко месеца. Надявам се тия дни да остане време за лични проекти а.к.а. релакс...
Snooby
И докато релаксирах днес - разболях се! Ужъс! Повече никви почивни дни.
kabala
Днес съм в релакс и с голямо самочувствие,откакто избраха новата мис БГ-))))