Търсене на постове: #релакс

Радослав
Soul4o
@ladyjoana така ли релаксираш, когато вали ? :D
http://ladyjoana.edno23.com/view/post:249413
Йоана Николова
ladyjoana
@Soul4o мдаа :) обичам повече слънчевото време, но когато вали е приятно за други работи.. като релакс например :D :P
Йоана Николова
ladyjoana
този следобед ще се отдам на релакс... нямам да уча... няма да има работа днес... няма кой д ами виси на главата.. идеално
NED
Bulgarism
Взех и последния изпит ! :D Стига студентски страсти! Време е за релакс и почивка , поне докато замина . Много съм щастлив ей... пу-пу :D
Denis Zhekov
Snooby
Такам... какъв е плана. Нещо за хапване, една баня, релакс, подходяща музичка, може малко книжка и после ще експериментирам с нещо :)
Теодор Георгиев
tedo92
Върнах се от първата истинска тренировка по киокушин. Всичко ме боли :D Сега ще си взема душ и релакс... :)
Йоана Николова
ladyjoana
прибрах се.. филма беше много хубав :) след това се видях с един бивш приятел... за жалост скоро заминава за Русе... мъчно ми е нещо... те така.. сега релакс
Йоана Николова
ladyjoana
мда... ще си гледам live at A State of trance 400 .. дано ми подейства релаксиращо.. мразя да се чувствам така...
Йоана Николова
ladyjoana
@Snooby транс не... имам предвид нещо успокояващо, за релаксация.. звуци на делфини.. на течаща вода.. такива разни.. транса е друг въпрос :)
Любомир Петров
lpetrov
@ZzZaPyr не връзки - роднини :D не ходя много много защото братовчедите ми са големи и нямам с кой да излизам :) ходя когато дойде време за релакс..така че..
Любомир Петров
lpetrov
като последен ден релакс (и вече в София), ще опитам да го оползотворя докрай - ще си довърша един remake (happy)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ураа взех си кафенце, цигарки и количка :) пуснах си надъхващи песнички и сега ще релаксвам и събуждам пред компа :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
направих един хедър на флаш и ся релакс
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата