ladyjoana
този следобед ще се отдам на релакс... нямам да уча... няма да има работа днес... няма кой д ами виси на главата.. идеално
ladyjoana
мда... ще си гледам live at A State of trance 400 .. дано ми подейства релаксиращо.. мразя да се чувствам така...
lpetrov
като последен ден релакс (и вече в София), ще опитам да го оползотворя докрай - ще си довърша един remake (happy)
eyankulov
направих един хедър на флаш и ся релакс