Търсене на постове: #филм

Вангел Стоев
venom
http://smali.me/iF - Ау какво ще се гледа може би днес. Обичам такива филми :D
Георги
FeelTheFear
@Soul4o @blacksnoopy Супер тъп филм....
Радослав
Soul4o
баси тъпия филм. Няма да успея да го догледам
Георги
FeelTheFear
Абе да му се невиди, за 3-ти път пускам Лисицата, за да си сваля субтитрите на филма, и все тук влизам...
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Чудя се кое филмче да гледам... :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
време е за филм. Прегрях
alexnickerman
@antubis пиле, на 22тора серия показаха гроба му, а 23 и 24 или по-скоро финалната версия на филма е времето преди 22ра серия.
Огнян
kregma
Гледах "Прогноза" много приятно филмче хареса ми :> Определено си мисля че има надежда за Българското кино ! :>
Христо Карагиьозов
santichka
Емм какво да кажа...доста съм разочарован от филма които гледах с @SaTaSi :( а уж се води ужас,а беше по зле и от драма ... тцтц :((
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
:) ебаси тъпия филм гледах. Гледах го само заради един пр. че го беше страх да го гледа сам , та уж си лафихме по скайп "Wicked.Little.Things" не го гледайте
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Хапнах , ядох шоколад ... гледах филм, налях се със сок :) и сега се чудя какво да правя
шУс!
notexist
гледа ми се някъв филм :(
Мануел Симеонов
Manuel
@SaTaSi хах, добре добре :) Спомням си разговор с една приятелка преди време.. -Искаш ли да гледаме филм вкъщи? (тя:) -Ааа, Тоя филм вече съм го гледала :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Manuel хаахха :) чудесна идея :) хихихи може да гледаме филм и да спим след него :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Учих, ама не баш. Гледах филм, ама не баш. Четох книга, ама не баш. Е кфо е баш бе? Е па нищо.
Страница: 334 335 336 337 338

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата