Търсене на постове: #филм

Леприкон
ZzZaPyr
Я препоръчайте някоя екшън комедия подобна на филмите с Мартин Лорънс или Уил Смит ;)
Любомир Петров
lpetrov
след 24ч. работа + че станах на пловка от дъжда..вместо да пусна някой спокоен филм, ще гледам видео презентациите от #startupit #happy
Йоана Николова
ladyjoana
@drgigguls филма е страхотен :) книгата сега я издирвам :) приятно гледане :) аз онемях :)
Вергил Пенков
VPenkov
@ladyjoana книгата си заслужава, а филма тези дни ще го гледам на кино и трябва да драсна някоя статия за тях...
Симона
simsy
Идеи за домейн на блог за ревюта на филми?
Свилен Попов
svil4ok
@stankoff нз, едни го водят за филм, други за 2 епизода (както казваш и ти)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
С това кино, ако не започна някой блог, в който да описвам филмите, които съм гледал, ще си пропилея живота
Иво Станков
stankoff
@svil4ok не е филм :) а 2 обединени епизода разказващи какво се случва в края на сериала, но преди погребението на Майкъл
Свилен Попов
1243276438741251.jpg svil4ok
Гледам, че е излязал филма Prison Break The Final Break
Axel
axel
@FeelTheFear Епичен филм, да срещнеш спартанец (само в краен случая) disaster movie, като се сетя още ще пиша пак :D
Denis Zhekov
Snooby
Ще гледам филмче, пък дано да ми подейства добре :)
Denis Zhekov
Snooby
Take a risk. Ще гледам едно филмче :) Пожелайте ми успех :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Soul4o филма е добър , но се получава малко като междузвездни войни .. трябва да ги гледаш отзад напред ... съкс така ..
Вангел Стоев
venom
Баси ! Мразя прекалено щастливия край на някой филм. А сега мразя края на 1-вия сезон на Legend of the seeker ...
Страница: 335 336 337 338 339

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата