lpetrov
след 24ч. работа + че станах на пловка от дъжда..вместо да пусна някой спокоен филм, ще гледам видео презентациите от #startupit #happy
simsy
Идеи за домейн на блог за ревюта на филми?
eyankulov
С това кино, ако не започна някой блог, в който да описвам филмите, които съм гледал, ще си пропилея живота
svil4ok
Гледам, че е излязал филма Prison Break The Final Break
venom
Баси ! Мразя прекалено щастливия край на някой филм. А сега мразя края на 1-вия сезон на Legend of the seeker ...