Joshua1985
Черпя ви една песничка , която ме кефи доста. А филма е невероятно добър просто , но предполагам всички сте го гледали. ПоздраФ..
dj_aquarius
като цяло филма е уникален но рая куца
antubis
Не издържах на напъна и отидох да гледам Ангели и Демони. Въпреки че има страшно груби отклонения от книгата - филмът ми хареса изключително!
sandprince
@aleksoft гледай го, много радва филма
sandprince
X-man4 кърти от всякъде, брутално як филм ^^
blacksnoopy
Попаднах на филм, който го няма в замунда или арена. wow
http://www.imdb.com/title/tt0363780/
antubis
Приключих работа за днес. Чудя се какво да правя - да уча ли, да гледам филм или да се занимавам с работата, която ми натресоха вчера ... хммм
sandprince
йееее тая година излиза втория филм за Twilight... ^^
Dr1nata
Моя филм е пълен с видения...