Търсене на постове: #филм

Йордан Яламов
Yalamov
Ще догледам руския филм "Баварец" от снощи и после ще изляза да разцъкам един стрийт в даскалото :)
Joshua1985
Черпя ви една песничка , която ме кефи доста. А филма е невероятно добър просто , но предполагам всички сте го гледали. ПоздраФ..
Петьо Пенев
dj_aquarius
като цяло филма е уникален но рая куца
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Не издържах на напъна и отидох да гледам Ангели и Демони. Въпреки че има страшно груби отклонения от книгата - филмът ми хареса изключително!
Иван Савков
sandprince
@aleksoft гледай го, много радва филма
Иван Савков
sandprince
X-man4 кърти от всякъде, брутално як филм ^^
Snoopy
1243105462921423.jpg blacksnoopy
Попаднах на филм, който го няма в замунда или арена. wow
http://www.imdb.com/title/tt0363780/
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
о.0 мамо :) най-накрая го изгледах X-Men.Origins.Wolverine.... обожавам филмите. Като бях по-малка следях детското :) хихихи страхотно беше :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Приключих работа за днес. Чудя се какво да правя - да уча ли, да гледам филм или да се занимавам с работата, която ми натресоха вчера ... хммм
Иван Савков
sandprince
йееее тая година излиза втория филм за Twilight... ^^
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
о.0 спи ми се :) не ми се учи, не ми се цъка никоя игра, не ми се гледа филм искам просто да си полегна ;)
yordanoff
Как се прави филм с бюджет от $3000? Пф :D
http://zamunda.net/details.php?id=171651
Drъnata
Dr1nata
Моя филм е пълен с видения...
Марти
legrandelf
Филмови прегрешения: "Ангели и демони" -> http://cynical.elfglade.com/?p=2036
Страница: 336 337 338 339 340

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата