Търсене на постове: #филм

Иван Савков
sandprince
гледа ми се филм с мноооого кръв в него...идеи???
Ruslan Trad
Sham
@MARFI уха още един филм за Холокост
Георги
FeelTheFear
@lpetrov Хаха :-) Аз я чувам за първи път :-) Не спъ защото гледах филм и ся след купона вчера малко стана кофти.. Спах от 10 сутринта до 8 :D Ама ся лягам ;)
---------
NetCutter
Prison Break - Краят на една епоха...Велик филм беше, ама свърши. Най-сетне седнах и написах ревюто :)
http://netcutter.org/prison-break-краят-на-една-епоха/
Тихомил Кулев
tkulev
@Nick , ще ще, филма е жесток!
Йордан Яламов
Yalamov
@stankoff В това си прав, след всеки филм ми идва да си излея яда на тия дето правят субтитри. Първо грешен превод, второ правописни грешки на кило...
Георги Костадинов
Forsi
@Nick Днес го гледах на големият екран. Уникален филм! :)
Никола Павлов
1242584554896019.jpg Nick
Отивам до мола да гледам Angels & Demons. Имам високи очаквания за това филмче, дано се оправдаят.
http://www.imdb.com/title/tt0808151/
Стефан Митев
Rx-Ende
@venom Дърпаш субтитри на английски за съответното филмче с готов тайминг и превеждаш :)
Свилен Попов
1242576211814161.jpg svil4ok
Въпросите около смърта на Майкъл ще научим във филма "The final break", който ще излезе 19 Май
Аспарух К.
acnapyx
Трябва да умееш да затвориш скучна книга, да си тръгнеш от скапан филм, да напускаш кофти работа и да се разделяш с хора, които не държат на теб... (c) julym
Георги Костадинов
Forsi
Прибрах се. Бях на кино. Гледах Ангели и демони. Уникален филм!!! :)
Апостол Апостолов
1242503055990122.png ApoApostolov
Ето защо обичам XBMC, най-добрият медиен център създаван някога! Ако се чудите колко съм луд да търся и добавям картинки към филмите, те се откриват автоматично
Георги Костадинов
Forsi
Oткакто пуснаха това TS/CAM качество на филмите по торентите ,все повече ходя на кино да ги гледам.
Радослав
Soul4o
@Forsi Днес го гледах :) Няма да сбъркаш... суууууупер добрия филм !
Страница: 338 339 340 341 342

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата