прибрах се от даскало, имам 6тичка по английски, много съм доволна от себе си разкатах им фамилията направо xD сега ще се изчипкам и после ще гледам филмче
@stefcho eх аз викам да го гледам на кино, заради големия екран, а не исках да го гледам предварително, че да гледам подобен тип филми 2 пъти е тъпо..замисли ме
прибрах се.. филма беше много хубав след това се видях с един бивш приятел... за жалост скоро заминава за Русе... мъчно ми е нещо... те така.. сега релакс