Търсене на постове: #филм

Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia бах прав филма е супер зареждащ, всъщност приемам го като част от Тайната :)
rr
miStalE
прибрах се от даскало, имам 6тичка по английски, много съм доволна от себе си :Р разкатах им фамилията направо xD сега ще се изчипкам и после ще гледам филмче
Denis Zhekov
Snooby
От един час и повече се каня да си догледам филма, пхх
Drъnata
Dr1nata
@dandelion Абе като за филм от поредицата тоя един от най-добрите май
Еми Окснитси
dandelion
@stefcho eх аз викам да го гледам на кино, заради големия екран, а не исках да го гледам предварително, че да гледам подобен тип филми 2 пъти е тъпо..замисли ме
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Върнах се от кино. Гледахме X-Men. Рядко толкова касов филм ми харесва. Определено тази част е по-добра от първата.
Любомир Петров
lpetrov
лека на всички ;) умирам с 2л бира и някой бърз филм :)
Snoopy
blacksnoopy
@man0l дам, тъпичък е филма
Йоана Николова
ladyjoana
хъх пращат ми филмчето от бала в 8-ми клас.. ще се разплача чак :D
Любомир Петров
lpetrov
пускам филм и лягам да спя, че утре ме чака тежък ден в които ще трябва да се вземат доста трудни решения :(
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Майка ми ще ме пръсне от смях. Звъни ми и ме пита. Пак ли по същото време утре ще ставаш. И аз да. А тя е през една стая от мен, легнала и гледа филм :)
Denis Zhekov
Snooby
@lpetrov бтв добре че ме предупреди, снощи се чудех дали да поема риска да го гледам тоя филм :D
Любомир Петров
lpetrov
пускам филм и лягам да спя...утре все пак е понеделник <- най-тежкия и объркан ден от седмицата (традиции)
шУс!
notexist
@alish ти кво прайш? я кажи някой филм да си дръпна :D
Йоана Николова
ladyjoana
прибрах се.. филма беше много хубав :) след това се видях с един бивш приятел... за жалост скоро заминава за Русе... мъчно ми е нещо... те така.. сега релакс
Страница: 340 341 342 343 344

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата