axel
Почвам да гледам филм! чаЛ и до после!
axel
Още малко и ще ми се изтегли филма и ще се оттегля... нещо почвам да говоря глупости
SaTaSi
Oфф мн. мразя филми или сериали. В които качват субс, но има места където не е превдено. Където някои казва нещо интересно и те го превеждат "бла бла бла"
MARFI
Втората загадка от серията: "Познай филма, актьорите и местата" > marfuzii.net
Snooby
Гледам си аз филма и в един момент от една сцена оставам озадъчен. Кокъв OS ползва? Linux?