ZzZaPyr
извинявам се, не бях догледал филма... НЕ СТРУВА... Завършека е уникално тъп
yordanoff
Не си спомням кога запоследно съм гледал филм на един дъх! Т.е. да не записвам на 4-тата минута..... Са пак, гледам някъв филм от топ 10 в Замунда вече 3 дни..
sandprince
ако искате да гледате як филм - The Spirit е това което търсите
patblansh
като бях малка имаше едни дестки анимацийки, май японски... с много зарибяваща песничка, как ми се е набила в главата... още си я тананикам, а филмчето не помня
FeelTheFear
Айде чушлета аз сиг ще лягам да поспа или ще си пусна някой филмче, отложи се излизането, почна да вали
ladyjoana
сдухано ми е.. изморено ми е.. боли ме гърлото..лошо ми е... стига съм се оплаквала ще си пусна някой филм..