Търсене на постове: #филм

Леприкон
ZzZaPyr
я препоръчайте някой стойностен филм.. Под стойностен разбирайте какъвто и да е жанр, но наистина да е готин филма ;)
Йоана Николова
ladyjoana
хаах.. шоу.. аз съм си на лаптопа.. майка ми на големия комп и гледаме филми... чак такова нещо не си бях представяла :D
Симона
1238441103112961.jpg simsy
Гледах "Fashion". Уау... бройте ме към феновете на индийските филми вече.
Иван Савков
sandprince
@MasterCode току що го гледах, много радва. скоро не бях гледал толкова откачен филм
Стоян Николов
amigo
@Qlamoff да но филма си залужава не ми се чакаше за хубаво качество :D затъмних стаята малко осветих монитора и ...
Стоян Николов
amigo
Knowing / Знамение (2009) филма цепи мрака
Костадин Костов
hippers
Чудя се какво да правя... Мога да гледам филм, да спя, да си пиша в Скайп... Иначе интересен живот имам, де. :D :D
Вангел Стоев
venom
И все пак ми е доста нервно... смятам да си избера някъв филм да гледам, може да се поуспокоя малко...
Snoopy
blacksnoopy
Ще взема да изснимам един филм с моя Nikon N65
Ники
_sunshine_
@rhea ами не знам..всеки с вкуса си..на мен книжката ми харесва..не съм я дочела обаче..и филма не съм гледала..вярно стана малко изтъркано-вс са луднали по тва
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
И пак гледахме ебаси психарския филм и беше хубав :) @venom Хихи психари сме нали знаеш :) (sun)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ще гледаме филм с кучки дето търсят похитителите си и насилниците си ... в детството със @venom Дано поне кучките си заслужават ако не друго :)
Ив
rhea
О дааа. Намерих най-сетне субтитри, които да пасват на филма 1984. Като напиша курсовата по Европейска интеграция си го пускам и после - с лаптопа към Старбъкс.
Axel
axel
@randex Епичен филм страхотна комедия, да срещнеш спартанец не е толкова добро но бива и катастрофален филм
Axel
axel
@kypidoncheto Какви филми обичаш
Страница: 359 360 361 362 363

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата