Търсене на постове: #филм

Вангел Стоев
venom
Аре бе, предложете някъв филм дето става за гледане ...
Вангел Стоев
venom
я ми кажете някой интересен и смешен филм ? :D
Йордан
Qlamoff
Бааа тука един аякс нюз бокс ме измъчи... Айде да го свършвам и да си пускам филма :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
само да ми се свали филма, още 2 мин и се прибирам в нас, не се трае тоя студ на тая спирка :)
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Охааа мама отиде да пука пуканки. Ще има някое филмче тая вечер, няма как. :)
Йордан
Qlamoff
Малко бач по портала, че съм притиснат и после филмова вечер. :)
Николай
Huk0
Ако филма не е бил хубав, то поне емоция не е липсвало :)
Мартин Маринов
podmatrix
@Mariyan аз очаквах доста повече от Outlander, но не го получих, но и не беше лошо филмчето де :)
Мартин Маринов
podmatrix
Изгледах Quarantine. Верон си е психарски филм, както ми каза @stankoff
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@FeelTheFear мноо филми гледаш ;)
Petya
Principessa
@h4ckY ще пишеш маме, ще пишеш... че чак пушек ще се вдига ;) хахаха или това или го гледаме без субтитри :) то и без тва мн мн не се говори във филма :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa okay, we have deal :) аз лесно ще сваля филма, но ако няма бубтитри не мога да ги напиша :)
Petya
Principessa
@h4ckY така ли? и кой филм извинете? казах ти час. представи си 1 час след като свърша работа, т.е. в 7 съм вкъши
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa питах в колко чака се прибираш :) а нали знаеш че довечера имам да работа и после ще гледаме филм ? :)
Petya
Principessa
@JoKs :D така като гледам май ще стане хит тоя филм :D хахах ти, @Qlamoff ... още някой да го тегли в момента? ;)
Страница: 384 385 386 387 388

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата