Търсене на постове: #филм

Мартин Маринов
podmatrix
@Qlamoff Гранд Турино и Дзифт не ми вдъхват доверие за хубави филми, а за Рокенрола - по-яя филм от него не бях гледал от много време насам.
Дацко Маринов
NjoYko
@Map4o Еи сега да ми се дръпне филма и отивам да "работя" :D
Вангел Стоев
venom
Май тая вечер ще гледам Frostbite :] Дано да с окаже добро филмчето :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Време е за едно филмче.
Петър Илиев
pesho
Решил съм днес да се изнеса раничко от офиса и да гледам филми цяла вечер. Свалих си "Дзифт".
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa ем сега го видях :) и все пак кажи някой филм ако се сещаш :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa хаха :) някой филм искаш ли да сваля ма свършоооо :) :P :*
KOx2
Grand Torino ... най сетне нещо свястно. Проблема беше в зеления цвят на колата, иначе филма си заслужава времето :)
Йоана Николова
ladyjoana
копейе не можах да си изгледам филма до край.. нищо ще оставим за утре..
Мартин Маринов
podmatrix
Препоръчайте някой филм!!! По възможност да не е от "препоръчваме ви" секциите на българските тракери...
Petya
Principessa
дилема- да гледам филм и да закъснея за работа или да си легна сега и да стана навреме за ПЪРВИЯ си работен ден от 1 седмица насам :D
Йордан
Qlamoff
@blacksnoopy тегля филми от топ10... скоростта се дига до максимум и пак пада и така... а филм се бях наканил да гледам.... :@:@:@:@:@:@
Йоана Николова
ladyjoana
да ми препоръчате хубав филм? :)
Ив
rhea
@naddito те Пиксар нарочно го правят. Още в играта на играчките има Уолита. В повечето има филми има скрити образи на герои от други филми.Заигравка си правят
Страница: 386 387 388 389 390

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата