pesho
Решил съм днес да се изнеса раничко от офиса и да гледам филми цяла вечер. Свалих си "Дзифт".
ladyjoana
копейе не можах да си изгледам филма до край.. нищо ще оставим за утре..
podmatrix
Препоръчайте някой филм!!! По възможност да не е от "препоръчваме ви" секциите на българските тракери...
rhea
@naddito те Пиксар нарочно го правят. Още в играта на играчките има Уолита. В повечето има филми има скрити образи на герои от други филми.Заигравка си правят