KOx2
все се отплесвам от филма да го ева ...
KOx2
Не мога да си догледам шибания филм ...
Mihaelina
Мнооого тъп филм беше. Язък за загубеното време и пари..
KOx2
За момента ДЗИФТ се оказва що годе хубав филм ... ще го догледам ...
Manuel
От снощи имам един любим филм, намерих го покрай Хийт Леджър, но той не е в главната роля. Филма е доста сериозен, въпреки че е за скейтъри - Lords of Dogtown
NjoYko
аман.. то бива тъп филм ама чак пък толкова....
zaramg
нещо ми е чоглаво....нямам настроение.....ще си потърся някакъв филм да изгледам - някакви предложения от вас?