YanaMitseva
тъкмо се връщам от кино... обичам филми, които ме карат да се чувствам inspired!
eyankulov
ся ще изгледам 1 филм и да зафащам програмирането че си мамата
venom
Ебаси ... т'ва изгледах 1 филм и гледам всичко започнало да си ляга, в скайпа от 212 абоната само 4-5 дето да не са си легнали и то те непишат ...