Търсене на постове: #филм

Rosen
solveig
Гледах най-невероятния филм не по моя стил The velvet goldmine. Отново блестящо представяне на Ewan McGregor
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@venom :) дамс :) свърши ми филма и сега се чудя какво да правя :) ще го реша след малко
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ще си пусна някое филмче да гледам че не ми се спи ... а още не е време да ходя на райд бос в л2. :) така че има време за размотаване :)
Георги Неделчев
joronedelchev
От няколко часа гледам Che на Содърбърг. С почивки. Нещо не ми спори. Пресилено прехвален филм, колкото и да харесвам Бенисио Дел Торо.
funkoff
Снощи гледах RocknRolla. Егати филма!
Лидия
LiDSoN
@gergancho не си губи времето да го гледаш тоя филм "Стрнен случай с Бенджамин Бътън" лично на мен не ми хареса особено ...малко е скучен и муден ...
Георги Неделчев
joronedelchev
Вчера гледах един трейлър с парче на Muse (Watchmen), а после и филм с техни песни - Twilight. Тези актуални ли са или какво?
Радослав
Soul4o
@gergancho филма не е лош ;)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
я кажете някое хубваво филмче за гледане
-=*****=-
mitternacht
Гледах Boot Camp.Невероятно добре направено филмче, гледайте го!Също е и много психологическо и трогващо и.... пораждащо всякакви други чувства :) цял спектър:)
Владимир Комаров
Hamaelleon
Ip Man се оказа - както и предполагах - ногу як филм.. бах, ако знаете де ми бъркат тия филми.. музиката особено... как прозвуча само (devil)
Мартин Маринов
podmatrix
Гледах Transporter 3. Доста нереален филм, но все пак е американски. Отново имаше тъпа и нереална любовна история и това вече май го има във всеки филм...
Snoopy
blacksnoopy
@fengi Последната седмица-две съм изгледал 3 филма със Сет Роугън :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa милоооо филма е с отвратително качество
Страница: 390 391 392 393 394

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата