solveig
Гледах най-невероятния филм не по моя стил The velvet goldmine. Отново блестящо представяне на Ewan McGregor
joronedelchev
От няколко часа гледам Che на Содърбърг. С почивки. Нещо не ми спори. Пресилено прехвален филм, колкото и да харесвам Бенисио Дел Торо.
funkoff
Снощи гледах RocknRolla. Егати филма!
joronedelchev
Вчера гледах един трейлър с парче на Muse (Watchmen), а после и филм с техни песни - Twilight. Тези актуални ли са или какво?
aviatrix
я кажете някое хубваво филмче за гледане
Hamaelleon
Ip Man се оказа - както и предполагах - ногу як филм.. бах, ако знаете де ми бъркат тия филми.. музиката особено... как прозвуча само (devil)
podmatrix
Гледах Transporter 3. Доста нереален филм, но все пак е американски. Отново имаше тъпа и нереална любовна история и това вече май го има във всеки филм...