Търсене на постове: #филм

Ивелин Георгиев
h4ckY
Пуснал съм филм да се тегли за довечера, отивам да си стопля обяда и после пак пред компютъра да изхрускаме принцесите :)
Snoopy
blacksnoopy
@unleashed мн е добро филмчето :)
Дацко Маринов
NjoYko
@ladyjoana филма е як. Заслужава си поне на мен ми хареса де
Цветелин Павлов
sentinel
@ladyjoana - да, ако си падаш по Киану... и гледай да е с хубаво качество, щото ако е камера рип ефектите не се виждат, а тоя филм без да виждаш ефекти - мале!
KOx2
от такива като вас стигнах само до 5тата минута на филма ... вече имам извод - става
KOx2
@Qlamoff ae, само филми препоръчвам тази вечер ... 1. Rocknrolla, 2. Gran Torino, 3. Вики Кристина Барселона, 4. P.S. I love you ...
Йордан
Qlamoff
Някой да препоръча филми поне 2-3 за утре вечер :) Моля ви, щото ще си умра от скука, а не можем един апартамент да намерим за купонче... :S
Николай
novinabg
@sentinel Това предложение за филм ли беше :D
Николай
novinabg
Някой да предложи някой наистина добър филм. Нещо от сорта на "The lost room" , просто трябва да е изключителен.
Александър
kamburoff
Препоръчвам филма, с него и историческото четене на Шогун, което ми отне повече от предвиденото ще заспа спокойно и с усмивка на лице...
KOx2
Пускам си филм да гледам ... след това трябва да разбера как да си фиксна врата ...
KOx2
Свърших си задачите за деня ... отивам да хапвам и да гледам някакъв филм ... @podmatrix ми даде предложение кой ;)
Мартин Маринов
1233070962270513.jpg podmatrix
Изгледах Rocknrolla. Мн добър филм. На резюме беше смотан, но се оказа, че е супер добър и як филм.
-=*****=-
mitternacht
"Филма" свърши бързо :)) Спокойствие, спокойствие!Както пише в един коментар, в тая държава и свястно отвличане не може да се направи :)
The Bot
bot23
[ff123] Близкоизточни филми и в Пловдив (via Intidar|Rijāl fī-a-shams|رجال في الشمس) http://tinyurl.com/dzj59o
Страница: 387 388 389 390 391

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата