axeny
Добър фентъзи филм или сериал
Manuel
Баси като ви гледам ми става някво тъпо, че само аз трябва да уча простотии, всеки гледа филм, джърка из нета, чувствам се яко преебан =/
eyankulov
мале предавам си природата- не съм гледал филми от доооста време има някаде 10на дни :X:X:x
Manuel
Тия от Диемата са егаси глупаците =/ ще дават Челси по диема 2, но по Диема + вместо да дават Юнайтед ще ми дават някъв тъп филм...
ZzZaPyr
Изгледах "Pride and Glory" - много добър филм
pesho
По БНТ1 дават документален филм, по Nova дават сапунка, по bTV дават няква шитня, само Re:TV са на мястото на събитието и правят всичко възможно да излъчват.
aviatrix
@naddito хубав лие филма ? аз си мислех да го гледам ама една фр ми акза че бил тъп :?
podmatrix
Кажете някой нов хубав филм (по възможност да не е комедия)