venom
Я предложете някой филм ?
aftercollabz
Снощи гледах "Денят, в който Земята спря да се върти".Киану Рийвс прави добра роля, но като цяло филма не си заслужава да се гледя на кино.
eyankulov
айде гледам филм и лягам да спя
mitternacht
"Черното влечуго" (с1) е един от най-най-най-добре направените филми (сериали) които съм гледал!!!Роуън Аткинсън-БОГ!Също има най-най-велик финал!Хепи енд-съкс!
GeorgeSG
Гледах The Truman Show. Велик филм!
kamburoff
Станах! задачите за деня: 1.Душ(чек) 2.Кафе 3. 4-5 Филма 4.Лягам си
blacksnoopy
Човек не може да си гледа филм на спокойствие
eyankulov
Да попитам: на някого дали му се е случвало всички филми (независимо от формата), когато се превъртат ръчно да му секът и да чака да се оправят и как се оправя>
tedo92
"Кралят на рибарите" - уникален филм! у-н-и-к-а-л-е-н!