Търсене на постове: #филм

Вангел Стоев
venom
Я предложете някой филм ?
Николай Йорданов
nplus
@unleashed от малкото (4-5) филма по Кинг, които съм гледал - само Carrie ми хареса. Другите бяха уникално скучни :D
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Гледах "Скалата" по Нова. Много хубав филм. Гледам го вече за трети път, но не ми омръзва. ;) Няма вече такива екшъни.
Александър
aftercollabz
Снощи гледах "Денят, в който Земята спря да се върти".Киану Рийвс прави добра роля, но като цяло филма не си заслужава да се гледя на кино.
Йордан
Qlamoff
@NiGo мерси, че ми избра филм :D
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
айде гледам филм и лягам да спя
-=*****=-
mitternacht
"Черното влечуго" (с1) е един от най-най-най-добре направените филми (сериали) които съм гледал!!!Роуън Аткинсън-БОГ!Също има най-най-велик финал!Хепи енд-съкс!
Георги Гърдев
GeorgeSG
Гледах The Truman Show. Велик филм!
Александър
kamburoff
4 филма (чек)
Александър
kamburoff
Станах! задачите за деня: 1.Душ(чек) 2.Кафе 3. 4-5 Филма 4.Лягам си
Snoopy
blacksnoopy
Човек не може да си гледа филм на спокойствие
Николай Йорданов
nplus
@eyankulov като е с адската компресия и го пусна на десктопа докато компилирам - случва се да сече :D ама то Sempron64 3000+ с 1GB рам - филми/file server/нет
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Да попитам: на някого дали му се е случвало всички филми (независимо от формата), когато се превъртат ръчно да му секът и да чака да се оправят и как се оправя>
Теодор Георгиев
tedo92
"Кралят на рибарите" - уникален филм! у-н-и-к-а-л-е-н!
Страница: 394 395 396 397 398

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата