simsy
Гледах "The Duchess". Невероятен филм.
rhea
Ученето хич не ми спори. Мноого тегаво върви, много. Чудя се дали да не го зарежа за днес и да пия чай и гелдам филм. Поне да си почина, че от утре-нова работа.
notexist
с кой филм да се приспя .. ?!
yordanoff
Баси лудия филм дават по NTV, на фона на вчерашните бози е супер! "Капан за сънища"
http://zamunda.net/details.php?id=113918&hit=1
ladyjoana
и пак безсмислено ручкам из нета... те така и се появих тук.. записвам филми и скучая в нас
yordanoff
Сутринта гледах и Lower Learning... вече ще избягвам да си губя времето с глупави филми... по-добре да си правя кули от карти