venom
Мисля че е време да си пускам да гледам филм и после да лягам да спя
novinabg
Ами айде дайте ми някое филмче.В противен случай продължавам със "Приятели" 7 сезон :d
novinabg
Някой да каже най-страшният филм , който е гледал някога.Много пъти са ми споменавали за "Куджо" , струва ли си според вас ?
funkoff
Vanity, definitely my favorite sin... любимият ми финал на филм ever!!!
stylius
Помогнете да избера филм за тази вечер. Колебая се между Shortcut to Happiness и Blindness?
digitalr79
мамка ви сатанисти, заради такива филми ще се варите в светена вода!!!
Manuel
Дават "Адвокат на Дявола" по Нова, евала за добрия подбор на филми на Нова, за първи път съм приятно изненадан от някоя телевизия.
novinabg
Някой да спомене някой як филм по Стивън Кинг ? Any suggestions ?
axeny
Филмът Огън и Лед не ми хареса изобщо... ужаст