Търсене на постове: #филм

Теодор Георгиев
tedo92
Най-накрая се прибрах. Мисля да си пусна филмче. Свалил съм си "Кралят на рибарите" и ме чака да го изгледам. :)
Стоян Николов
amigo
хапнахме добре сега някои филмче :)
Вангел Стоев
venom
Мисля че е време да си пускам да гледам филм и после да лягам да спя
Стилиян Стефанов
stylius
@ZzZaPyr Току що и аз го изгледах - топ 5 на силните филми за 2008-ма, определено. Страхотен филм.
Николай
novinabg
Ами айде дайте ми някое филмче.В противен случай продължавам със "Приятели" 7 сезон :d
Николай
novinabg
Някой да каже най-страшният филм , който е гледал някога.Много пъти са ми споменавали за "Куджо" , струва ли си според вас ?
funkoff
Vanity, definitely my favorite sin... любимият ми финал на филм ever!!!
Стилиян Стефанов
stylius
Помогнете да избера филм за тази вечер. Колебая се между Shortcut to Happiness и Blindness?
Digital Rebel
digitalr79
мамка ви сатанисти, заради такива филми ще се варите в светена вода!!!
Мануел Симеонов
Manuel
Дават "Адвокат на Дявола" по Нова, евала за добрия подбор на филми на Нова, за първи път съм приятно изненадан от някоя телевизия.
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, а, много знам аз към кои сме :D Към лошите.. в страшния филм.. Но се чуват някви слухове за ремонти, та се надяваме да отървем някой друг ден
Николай
novinabg
Някой да спомене някой як филм по Стивън Кинг ? Any suggestions ?
Александър
kamburoff
@cruzz16 е честито ! аз пък си пускам филм :D :P
Йоана Николова
ladyjoana
ясно :) айде лека нощ от мен :) ще си пусна някой филм :) успешен ден за всички :)
Бахар Мустафа
axeny
Филмът Огън и Лед не ми хареса изобщо... ужаст
Страница: 395 396 397 398 399

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата