Търсене на постове: #филм

Леприкон
ZzZaPyr
@notexist не ги слушай, отговора е бира, кола, пица и чипс + филма :P
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@X7r3M1s7a много си скромен бих казал шоколад, кола, як филм, пица и ВАКАНЦИЯ за бога ка я пропусна
yordanoff
@notexist, шоколад, coke и готин филм.
Георги
nickname778
@Hamaelleon аз по принцип съм си едно (вече) 23 годишно дете, така че такива филми си ми харесват :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@nickname778 : Уоли е жесток филм, няма да останеш разочарован, мисля :D Ивааааааааааа :)
Георги
nickname778
@Hamaelleon отказах се да гледам транспортьорите още след 1-вия филм - не ми допада @notexist : ще го имам впредвид, мерси :)
Георги
nickname778
Не съм гледал филм от 100 години, препоръчайте някой добър
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
накой знае ли как се разделя 1 филм да кажем от 1.36ГБ на 2 CD-та
Вангел Стоев
venom
Филмоваат вечер приключи току що и сега смятам да лягам :)
Мартин Маринов
podmatrix
Пия си плодово чайче и ще вървя да гледам някой филм и ще лягам :)
Вангел Стоев
venom
@fengi ами аз съм ги подкарал тука к'вото ми предложат, тая вечер не подбирам филми :P
Вангел Стоев
venom
Много интересна филмова вечер :)
yordanoff
@NetCutter не, нямам нищо против филма, но не обичам да гледам сериали, че като се зарибя пропилявам много време :) Имаш ли идея кой сезон дават по NTV? :P
---------
NetCutter
@X7r3M1s7a Кво му е лошото на House M.D.? Филмът е голям :)
Леприкон
ZzZaPyr
@stankoff как е филма ? Струва ли си ?
Страница: 404 405 406 407 408

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата