Soul4o
уникално еднообразно ми е в момента ... ако ще блока ми да се срути, пак ще ми е все тая ... отивам да гледам някъв филм Dead Space
Qlamoff
@Method-X я кажи файловете като филми тва онова губят ли се?
MARFI
Мустафа Кемал Ататюрк - очовековечен, в новия филм на Дюндар.
http://marfiland.blogspot.com/2008/11/mustafa.html
podmatrix
След малко мисля да ходя да прегръщам възглавницата, но се чудя да си пусна ли филм или не...
Geri
гледам някви филми по тв-то...и мн мн ми се доспа...
NetCutter
Ейй този филм Taken бил сносен бре...очаквах да е някаква пумия.
Qlamoff
След 10- 15 минути излизам за даскало, че да мина 1во да хапна. И днес е петък- кеф. Натеглил съм си HD филми и ще ги изгледам, че съм супер изморен :]