Търсене на постове: #филм

Ruslan Trad
Sham
В баси филма съм
Angelo
Пуснах някакъв филм наречен офис треска. Имам чувството, че ще е интересен.
шУс!
notexist
да видим тази вечер ще сполуча ли с филмите...
Александър
HunteR
Пфф, ноо тъпо бре. Чуда се дали да седна да уча за първи път от 2 години или да гледам някой филм. :D ... Ще гледам филм. ;)
Виктор Ваклинов
ablazed
филма "Зеленият път" съм го гледал 3 пъти, но понеже е хубав май пак ще го гледам ;)
Виктор Ваклинов
ablazed
свърших "Тютюн" - книгата у хубава, но Димов прекалява с тая Никотиана и влиянието й - мисля да изгледам и филма, иначе сега чета "Зеленият път" от Стивън Кинг
Стилиян Стефанов
stylius
Намерих още един филм, достоен да се бори с The Notebook, A Walk To Remember и The Sleeping Dictionary за най-тежък филм - The Secret се нарича. Гледайте го!
шУс!
notexist
днес не ми е ден.. поредния скучен филм :/
N@sko
nasko
@Geri нали...и аз цял де се зарибявам...даже и филма си свалих ;)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
прегрях. инсталирах си кфи ли не газарийки на джобния комп. направих си актив синк най накрая. доизчистих си компа, подредих джобния и ПЦто и ся е време за филм
The Bot
bot23
[ff123] Филминки - Kung fu Panda! (via Blog) http://tinyurl.com/5ap54c
шУс!
notexist
що годе хубав филм с кофти финал.. мразя когато се разочаровам на финалната права :/
Sunny
Miroslava
Почвам първо с чистенето,после продължавам с ученето и смятам да завърша деня с някой хубав..... филм :P
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
приключи филмовата ми вечер. отивам да се наспя
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
изтрих 50GB глупости от компа и ся почвам да гледам филмните които ми седят и събират прах на харда
Страница: 415 416 417 418 419

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата