Angelo
Пуснах някакъв филм наречен офис треска. Имам чувството, че ще е интересен.
notexist
да видим тази вечер ще сполуча ли с филмите...
ablazed
свърших "Тютюн" - книгата у хубава, но Димов прекалява с тая Никотиана и влиянието й - мисля да изгледам и филма, иначе сега чета "Зеленият път" от Стивън Кинг
stylius
Намерих още един филм, достоен да се бори с The Notebook, A Walk To Remember и The Sleeping Dictionary за най-тежък филм - The Secret се нарича. Гледайте го!
notexist
днес не ми е ден.. поредния скучен филм :/
eyankulov
прегрях. инсталирах си кфи ли не газарийки на джобния комп. направих си актив синк най накрая. доизчистих си компа, подредих джобния и ПЦто и ся е време за филм
notexist
що годе хубав филм с кофти финал.. мразя когато се разочаровам на финалната права :/
eyankulov
приключи филмовата ми вечер. отивам да се наспя
eyankulov
изтрих 50GB глупости от компа и ся почвам да гледам филмните които ми седят и събират прах на харда