NjoYko
Препоръчайте ми някакъв интересен филм ?
podmatrix
Днес май няма да се гледа филм. Компа ми още ръчка седна програма и е супер бавен...
ameli
стана ми интересно и се поинтересувах от био-то на 50..и ся се чувствам супер излъгана,щото се оказа,че доста факти от филма са нереални :/ само филмират хората
notexist
хайде всеки да си каже любимия цитат от български филм (инльове)
ameli
пф до ся гледах Get.Rich.Or.Die.Trying.тоя 50 нито кат рапър го бива нито кат актьор..ама ако филма отговаря на живота му-не му е било весело..тъпо е да си G ..
missby
Разболявам се. Кашлям зловещо. Искам някой да ми поднася пилешка супа, да ми пуска последните филми, придружени с фини пралини и ненатрапчиво да ме обгрижва.
stylius
@n3mo Да, много добър филм, но след тежък ден, искам нещо разтоварващо, а този въобще не е разтоварващ. Ама никак.
stylius
Бира, checked. Бирени фъстъци, checked. Филм, che..., ъъъ няма филм. Хайде бе, хора, никак не ми помагате. Кажете някой свестен филм.
stylius
Да си продължа мисълта от преди 2 часа и половина. Ще се отдам на Бира с фъстъчки и някой хубав филм. Очаквам предложения за филма.
stylius
Тая вечер мисля да се отдам на някое HD филмче с бира и фъстъчки. Дайте предлож