Angelo
Добро утро! От този филм - tropic thunder ми се доспа в 23ч и се наложи да си легна рано.
antubis
Време е за сън. Харесвам си филм и заспивам. Лека!
stankoff
The Midnight Meat Train (2008) - брутален филм... буквално
antubis
Изгледах си любимият филм - Денят на независимостта.
_vin_
Алелеее...няма по-глупав филм от Ананас Експрес.....не го гледайте....поне не и на кино! Боли ме главата от простотия...мани ми имаше и родители с деца!!!!
amigo
Вчера откриха 3D киното днес гледах почти 2 часов филм и е басиии кефа салона беше пълен...
kypidoncheto
imam чувството че ще си пусна някакъв филм =)