Търсене на постове: #филм

Ruslan Trad
Sham
Прилики между два филма-арабски и български за освобождението от османците
http://svejo.net/home/link_summary/93144-Borbata-sreshtu-osmancite-e-...zemi
Гергана
Geri
филма беше супер страшен...аз и Дидко постоянно згушени един в друг и супер се спекохме после,страх ни бе да излезем от къщата :D
Гергана
Geri
готина разходка...минахме два пъти през дискотеките,мятахме се по улиците,ядохме.гледахме филм...после супер мн ми се доска-и сега съм тук :P
Владимир Комаров
Hamaelleon
Taken - хубав филм
Rosh_twO
гледа the kid с чарли чаплин :) мно яко филмче. искам още с чаплин!!!
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
гледах john tucker must die. е страшен филм.
kypidoncheto
@sentinel излез и гледай филм ;) демек на Кино =) така може да свършиш и двете неща едновременно =) ма нз дали някое кино е отворено по това време :D
Цветелин Павлов
sentinel
Дилема: да излизам ли, или да се излежавам и да гледам филми... ?
Александър
aftercollabz
Конвертирам си филми за телефона, че 2 дни на село не са работа. :)
Мануела
ENIGMA
Вчера А123 спомена тук за филма "Мама мия"-дръпнаха ми го и снощи го гледахме-веселяшки е,особенно ако харесвате АББА-супер разтоварващо
Ivo
dzone
@_vin_ кажи как се казва филма
Велислав
_vin_
Айде лека нощ ...филма ми свърши! :)
Велислав
_vin_
Лелеее...гледам егати изродския филм :)...голям СМЕХ :).
Велислав
_vin_
@Geri абе....феминистки филми не гледам ;)...2 часа да гледам некви пудри как ми хленчат и плюят мъжете :)
Гергана
Geri
@_vin_ ами.... "Секса и града" :D ... аз не гледам мн филми :)
Страница: 419 420 421 422 423

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата