Търсене на постове: #филм

Велислав
_vin_
@Geri е добре де...няма ли да ми препоръчаш някое филмче :)...
Велислав
_vin_
@Geri ..чудя се кой филм да гледам :)...ммм гледах Тропическа Буря :)...забавно е...ама сега се чудя какво...
kypidoncheto
@Geri гледала ли си филма мажуретки?жесток е ;) ако не си го гледала гледай го =)
Гергана
Geri
аммммммммммм-скучно ми е бе!...филмите не ме топлят...запалих печката :D
Гергана
Geri
ще погледам филмчетата по FOxLife,да се посмея малко с "Двама мъже и полвина" ":P
Ruslan Trad
Sham
@A123 хаха ами аз препоръчвам винаги един филм напоследък, защото имам амбицията да го гледат повече хора :D Caramel
http://ruslantrad.wordpress.com/2008/07/22/nadine-labaki-caramel/
Ruslan Trad
Sham
@A123 филм ли?
Angelo
Чудя се кое е по добре XEON 1700 x2 или някакъв Pentium на 3200. Абе я най добре да си пусна филма
Angelo
правя се, че гледам някакъв филм
Goldy
@fengi За филми не се сещам в момента, но ти препоръчвам това :)
http://tinyurl.com/67srca
Ясен Цеков
fengi
имам малък въпрос на който ще съм много благодарен ако някой отговори-може ли някой да ми каже от къде да си дръпна филми с каране от рода на "earthed"?
Мартин Маринов
podmatrix
Ще взема да запиша няколко ДВД-та с филми да си почистя компа малко :)
rr
miStalE
@Rx-Ende Какъв филм теглиш бе Стефчо? Кажи че и аз да си го дръпна :P Длъжник си ми ей !!! :D:D:D:D:D
Стефан Митев
Rx-Ende
@svejo Тегля си филма :)
Snoopy
blacksnoopy
@ioankata То не е само това, иначе филма е по действителен случай :)
Страница: 420 421 422 423 424

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата