Angelo
Чудя се кое е по добре XEON 1700 x2 или някакъв Pentium на 3200. Абе я най добре да си пусна филма
Angelo
правя се, че гледам някакъв филм
fengi
имам малък въпрос на който ще съм много благодарен ако някой отговори-може ли някой да ми каже от къде да си дръпна филми с каране от рода на "earthed"?