Snake
Хич не ми се спи, а се чудя какво да правя! Мисля, че е време за някой хубав филм! Предложения........?
zory
Морето в мен: Никой не знае от къде го дебне вдъхновението. Днес мен ме връхлетя от спомена за един изключителен филм.
http://zory.wordpress.com/2008/09/24
sUga
Обичам новите и смислени филми ? ... Някой с моя "проблем" ?..хахаха позволете да препоръчам нещо за решаване на "проблема"
http://informativno.blogspot.com/
Qlamoff
Абе защо нито едно от съобщенията ми не излиза на индекса? Хмм... Другите имат по 3-4 съобщения, а моите не излизат... БТВ яко съксват с тея филми...
hippers
Гледахме с Ваньо и Митьо някъв филм. Бая тъпа комедия. И сега си лягам.