pesho
Събота е. Целия свят мързелува. Всички дремят, зяпат филми, пият кафета, ходят на кино... Аз, разбира се, работя!
lyust
Дават 101 далматинци, но вече явно е края на филма.
Mishef
Айде аз стартирам филмовия маратон.. :8
Hamaelleon
няма днес заплата; планът да изгледам някой филм, да поспя, сутринта няколко часа ще си бачкам мойте си неща и към 10-11 чак ще ида на работа, изобщо *********
leonartis
На тая водеща повече и отива да изпраща покойници или да играе вещицата във филми на ужасите. А не да се мандахерца в ток шоу. То само акъл не става. Ами фейс?
mirka
някой да е гледал наскоро интересен и добър филм?