Търсене на постове: #филм

Вангел Стоев
venom
@blacksnoopy хубав ли е филма ? заслужва ли си свалянето, че гледам в замунда е на 1-во място
Владимир Комаров
Hamaelleon
още 15-на минути и рибката ще се е пекнала перфектно, хапвам и сънчо с някой филм
kypidoncheto
изгледах филма Сексът и града
Мартин Маринов
podmatrix
@blacksnoopy як е филма ама е мн тежък някакъв.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@podmatrix филма е хубав :) малко напомна за Resident Evil :)
Snoopy
blacksnoopy
Дали не съм зациклил на 14 златни песни от български филми - Войната на таралежите - Бате Асен Кисимов :D
1222637387664124.jpg ameli
29.09 ...а започвам вече сериозно да си вкарвам коледно настроение..тва не е добре мн е рано :( ам..вече 3-ти коледен филм за тая вечер :D добре ми се отразяват
Weed
чудя се кой филм да си изтегля някой може ли да ми предложи нещо ?
Weed
даваха хубав филм по btv ама ме мързеш да го гледам... хахаха
Лидия
LiDSoN
Хубава сутрин ...със слънце с добро настроение ... супер... гледах и научно-популярен филм за фараоните .... супер какво повече може да иска човек :D
Георги Неделчев
joronedelchev
"Изкуплението Шоушенк" е ебати филма. Минаваш уж за малко покрай БНТ и не можеш да мръднеш от този канал, въпреки че си го гледал 3 пъти досега.
Лидия
LiDSoN
Днес гледах 'Wanted' с Анджелина Джоли...супер як филм ... екшан ;) малко ми напомня на Матрицата...който не го е гледал и се чуди какво да гледа...това е ;)
Йоана
ioankata
@Qlamoff Аз заради трейлъра го гледа, но това беше най-тъпия филм, който някога съм гледала.Имаше някой толкова залухави неща, на които от тъпотия се смееш.
Йоана
ioankata
Филма"Доведени братя" е адски тъп.
Симона
simsy
@Serjo Имам няколко филма и сигурно накрая ще е това, макар че вече ми писна да гледам филми май :D
Страница: 427 428 429 430 431

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата