torashko
След като разцъках в myspace.com, мисля да се заловя със обичайната си дейност, а после силно се надявам да пия бира... напоследък се замислям дали не съм......
leonartis
Написах първия текст за днес. Имам да проверявам един интересен случай. Но шшшшттт... конкуренцията влиза тук и чете...
ralyvb
Пия чай. Има си име - "Winter Time". Съдържа плодове и цветя - шипки, канела, портокали, ябълка. Приятно киселичък имного ароматен.
Istinsko
някъв тип ми звъня от онея дет по телефона случайно уж те познават ама няма кво да правят. Регнах го в 5-6 гей сайта и 4е дава апартаменти под наем ще има шоу:>
toonito
Тоя хорроркор ще ме прати направо в лудницата или в най-добрия случай просто при антидепресантите :x