Търсене на постове: #чай

Антоан
toonito
Стига css за днеска. Ся малко php , после трябва да решавам задачи и после пейка парти да пробвам новия хек, пък и случайно имам 2 литра ракия ]: )
Nikita
Nika_Nikita
А, ако някой,съвсем случайно ми е следил мисълта (поне малко),ще разбере защо трябваше да намеря ю-то!:):)))
Nikita
Nika_Nikita
еееее,не стават случайни......трябва да са с връзки..........
yordanoff
Хехе днес случайно изгледах Monsters Inc и сега свалям анимации наред :D
Мануел Симеонов
Manuel
Хах и аз сега прочетох тази статия: "Животът на човек се дава само веднъж, основно случайно"...."Летете със самолетите на Аерофлот! Побързайте, останаха малко!"
Владимир Комаров
Hamaelleon
Бях на цирк, Балкански, тоя дето сега е до Мол-а. Последно май съм бил на цирк в Харков, едно време, преди '89. Заслужаваше си! Още е там. Тичайте :P
Mariyan
След едночасовото бягане и др. упражнения се чувствам скапан. Време е за чай с мед. :) И после за c++ :]
Mariyan
Чай с мед - доста добра енергийна напитка.
GaN
_GaN_
Сега пия уникална смесица от зелен и черен чай, плюс шипка, мента, чай от парченца плодове и още няколко билки :) Сам си го правих :D :D :D
Александър
aftercollabz
Айде бе хора, сложете по една бира в таговете да има за всеки случай. :D
svejo.net
svejo
Днес една от свежите статии, на които попаднах е за полезните дейсвия от зеления чай. Познайте какво правя сега. Пия зелен чай :)
mrbones
mrbones
капса се изключва от бутона CAPS LOCK ... в случай, че някой не знае
Владимир Комаров
Hamaelleon
Някой случайно да му разбира на IE 6 - вече ми иде да ида да гръмна някой от MS или да гръмна себе си за по-лесно :)
Емил Станчев
Emyto
Оф. Мързи ме да отида за бира! Положението е отчайващо! Айде някой да ми донесе 5-6 Загорки, моля!
svejo.net
svejo
Тук сме още до към час :) ако някой случайно е предявил желание да дойде да го почерпим нека пише email или да се обади да не го изоставим ;)
Страница: 214 215 216 217 218

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата