Търсене на постове: #чай

Невена
Enchanted
@_GaN_ Не се отчайвай :Р "Всяко зло за добро"! Виж сега например - ще ти израсте нова коса по-здрава, по-хубава ( хихи ), това е добре...не мислиш ли? :):):)
GaN
_GaN_
@aftercollabz и аз така съм чувал и затова за всеки случай питам :)
Михаил Петров
Vamp1r3
@X7r3M1s7a двойката е отчайващо слаба работа :(
Apple
applecat
И ето, че Епъл освобождава енергията от спането тичайки из стаята. Отивам да се занимавам малко с нея, че ми е тъпо
Mariyan
Вън е студено и мрачно. Аз съм си вкъщи с чаша топъл чай в ръка и слушам "топла" музика. На това му казвам идилия.. :)
Snoopy
blacksnoopy
@SaTaSi хах, не пих чайче, ама съм добре. Днес трябва да снимам оже 3 кашона с превръзки и др продукти на Palomita :D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Е браво на теб а аз спах само 1 час няма и толкова :) цяла нощ пред компа :) как си тази сутрин снощи чайчето помогна ли :)
Snoopy
blacksnoopy
Ядох и пих бира в Уго. Излизам пак, на кафенце. Ще пия чай, че нещо не ми е мн добре :D
Емил Станчев
Emyto
@Nick, тичай бързо на лекар. Това звучи смъртоносно!
velial
м неможах да уча,само 1 датчик от 5 знам еееее утре не се отчайвай Зизу,ти можеш! :)
Ели
Po3u
@blacksnoopy внимавай в такъв случай, да не паднеш от високо:)
Петър Илиев
pesho
@svejo, не знаеш колко си прав. За всеки програмист е някакъв невероятен напредък дори да се доближи до тази височайша титла "дизайнер"... същински прогрес
m.b.
gatsu
Така .... търся си наръчник, човек или помощна информация с коята да се науча да дресирам жените...ако някои случайно има инфо по темата нека ми пише .
Rosh_twO
ае по некфа случайност реших да ида на диско..реших да зема и сестра ми ..да не съм сама..тя помъкна половината махала с нея.. :D
Rosh_twO
тая тъпа програма ми лази по нервите!!!!! накрая ше ме ядоса до толко че ше я зарежа и ше си крама по обичайния начин па госпожата ако ще и 2 да ми пише!!!!!!!
Страница: 213 214 215 216 217

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата