mitternacht
Колко ли кила е Фидосова?
belushka20
Започвам да виждам хората като отворени книги... които съм чела, чела, чела.. че ми е омразно съдържанието.. Стари страници и грозен почерк ..
disappointed
the innocent they can hardly wait
belushka20
Днес станах навреме, имам страхотен подарък, наще са ми пратили пари, купихме си пилешки хапки и нямам никаква сметка тоя месец!
joronedelchev
Написах и редакционното интро на новия "Биограф". Броят вече се точи към печатницата и скоро започват да го въртят. Ще излезе на пазара в четвъртък, 29-и.
No.
Nov 24 2012, 15:14момченце, ще страдаш :Д
Nov 24 2012, 15:15Come at me
Nov 24 2012, 15:17You wish :p
Nov 24 2012, 15:23