viktorkoichew
Колко входящи съобщения имате във вашата главна пощенска кутия?
pacopetkov
Само на мен ли не ми работи приложението на FB за андроид.
mitternacht
спойлер- "Hard candy" - главната героиня- awesomeness- I came buckets!
bgdn
Ето и оригинала в случай, че сте били в кома последните 6 месеца...
notexist
Их, как ми се прияде таквоз..
pacopetkov
Малките деца са единствените истински добри човешки същества. (С. Кинг)
duality
Soft kitty, warm kitty, little ball of fur. Sleepy kitty, happy kitty, purr, purr, purr.
joronedelchev
Само 400 лумпени и комуняги пред парламента с Босия, защо толкова малко? Още може да се желае.
joronedelchev
Казвал съм го, но пак ще повторя - iTunes е програма като от миналия век, учудвам се как Apple могат да продължават така да се излагат.
@n3mo
Nov 25 2012, 22:02@engise взе ми думите ...
Nov 25 2012, 22:05мех. ^_^
Nov 25 2012, 23:03http://oxi.la/nVOg8ja2m.png
Nov 26 2012, 06:41Meн - ........ ще се сети сам
Nov 26 2012, 14:56