UPS for that Размажи се яко както си трябва!
На какво ще ходиш?
на florence + the machine, а преди това на red fang & el caco. от всичко по малко. @belushka20 , обещавам
Стига сте си ги мерили бе!
@notexist Мързел http://ow.ly/fAYtK
ам, телефона ми е супер тъп и не я намира сам, компа я намира, ама не ще да намира телефона ми соу, нямам вина
аха, не било съвместимо.... да си еба малоумния телефон. ще ме самоубие някой ден..
Хахаха
тъпо ли ти ье
Не! Те са тъпи.
а аз дракони! :Д
а аз розички! :Д
само корабчета... тъжно.
като се върнеш ще те науча цяла приказка да разказваш от един лист
яката работа още умения за CV-то
уф знам... ама поне от време на време си изтривам постовете
кво ти дреме,нека пише момичето като и се пише!
е не ми дреме, ест. Отбелязвам на стенaта ;p
http://vbox7.com/play:01a3bc04fd
@blacksnoopy хаха точно за това се сетих, нашето момиче е по-готино даже :Д
тоя пич ако е бил зад Лалова щеше да умре щастлив :Д
http://www.youtube.com/watch?v=1TGTm9HBKH0
хах, то вече сте го пуснали :Д
бухахаха
Ще пробвам
Където и на всеки друг мъж - тестисите.
на мен това ми е любимото място слабото ми място ... не бих го издала.
навсякъде ми е слабо, където и да ме удариш ще ме боли хаха и мн лесно ми остават синки хахах соо сааддд
Слабото ми място е,че изобщо не се предавам. Никога. Накрая само защото съм си наумила нещо - го постигам, ама супер трудно, а дори не ми е толкова важно.
Прекалено съм благ (спокоен). Гадно качество
Консуматорска позиция надделява. Уви, изгубена кауза
Mи то който не е опитал как да знае дали да иска да се легализира или не. Не може да плюеш по Twilight без да знаеш защо
Говорим за бизнес. Дядо Коледа не съществува.
това ми е любимото децко! а ти знаеш ли, че бяха пуснали и мини серии в замунда.. направо получих душевен оргазъм като ги видях!
И на мен ми е много любимо. Задължително ще видя мини сериите в замунда после!
Мини сериите, за които говориш да не са това: http://en.wikipedia.org/wiki/Dragons:_Riders_of_Berk ? Това си е цял сериал!
мда, мисля че това беше ;д и сериал е, ама с мини серийки ;д
Супер! ^^
определено не.
даа да !
това трябва да си го напомням всеки ден и да взема да си почна книгата вече...
Принтирай си го и си го залепи някъде, където ще го виждаш.