belushka20
Всички са на Хелоуин and I'm just sitting here masturbating :/
belushka20
Ще има ли хелоуийнстващи хора тази вечер?
notexist
Стана късно, а още се излежавам... Still Dre <3
joronedelchev
Тази нощ се шуснах да пробвам новото трасе под телевизионната кула, няма да кажа с колко. Под "Георги Софийски" още копаят, но там ще се фучи още по-яко.
notexist
Уф, днес нямах време да си направя опашката и сега утре ще се чудя от къде да си търся матриали :/
Bobdweller
Това се появи във FB news feed-а ми точно навреме! Dubstep-а не ми е баш любимият стил, но това е резачка, която идва много намясто в тази студена есенна вечер!
http://www.dubstep.net/track/yandere-lovin-by-crucia-do-or-die
mudisoft
мн приятно се работи с температура (sun)
engise
Seems legit... Щеше да ми е още повече legit ако въобще играех Diablo III
Без да искам не съм го пратила
Бъгнало се едното 
Oct 31 2012, 21:15Да беее
Oct 31 2012, 21:19Е че какво лошо има
Nov 01 2012, 11:08Защото исках да отида but I am incapable because of болни крака
Ииии дам.. Иначе нарисувах 5 мацки и ги изпратих да се забавляват 
Nov 01 2012, 11:41Аз питах какво лошо има в мастурбацията, но never mind
no one cares

Nov 16 2012, 12:52