blacksnoopy
Тази вечер ще ни е едно от най-лошите участия
notexist
Шоколадови люспички ^^ лятната ми закуска се превърна в есенния ми обяд :Д ще умра от кеф ^^
joronedelchev
Повечето тазгодишни плеймейтки изглеждат добре на снимките. Само че на сцената на конкурса, като го няма фотошопът, какво ще правят половината от тях?
http://www.playboy.bg/playmates2012/
tedo92
Роджър Уотърс в България! Кур за всичко останало. Казах. ^^
notexist
well, отказах се от идеята с камшика. отказах се и от пушката. днес си взех рогца, ще да съм дъщерята на дявола май май..
Bobdweller
Днес ще е чудесен ден да си седя вкъщи, да гледам сериали, да слушам музика и да чета комикси! ^.^
coolpuppy
Някой има ли идея, дали мога да прекратя трудовият си договор без предизвестие и последици, ако съм го подписала преди 5 дни?
notexist
Някой може ли да ми обясни, защо докато ми е плугнат мп3 плеъра да се зарежда, компа ми не издава звуци?! :@