notexist
Познавах човек, който щеше да полудее за един такъв ;д
Manuel
Някой да притежава Dell Vostro да сподели впечатления ?
Sinbg
Имаш нужда от енергия, но не искаш да пиеш кафе? Разбери кои са онези храни и техники, с които ще бъдеш свежа през целия ден. Директно от природата, със Sin.bg
http://sin.bg/energia-ot-prirodata-i-bez-kafe
notexist
Ама разбира се, че ще коментираш малоумно на всеки мой пост...
notexist
Все още не е класирана към "Вечните български песни", но съм сигурна че само време трябва.
Domsdey
Някой гледаше Arrow, как е? Гледал съм първия епизод и не ме впечатли много, да му дам ли втори шанс?
Chocolate
хора, на вас tumblr зарежда ли ви?
Manuel
Абе майна, чета цял ден за лаптопи и все още не мога да разбера. Грее ли тоя Asus N56 толкова много или не грее :/
Have mercy!
Oct 28 2012, 22:40хахахах, добре айде, от мен да мине
Oct 28 2012, 22:41Добро човече си ти. ^^
Oct 28 2012, 22:42така ще кажеш сега, нямаш избор
Oct 28 2012, 22:43well...
Oct 28 2012, 22:47