dandelion
Пресрочила съм си визата с 28 дни... отивам да платя глобата или да бъда екстрадирана за вечни времена от Дубай. Стискайте палци да се размина само с 1000 евро!
AppleFan
Apple Потвърждава, че ще излъчва "iPad mini" събитието чрез своя уебсайт и Apple TV!
http://www.myapplebg.com/2012/10/apple-confirms-it-will-str...html
blacksnoopy
Толко съм смачкан от тези танци, чи ни знам как ще стана сутринта
dandelion
Сряда се прибирам през Букурещ в Русе за няколко дни!!
blacksnoopy
Довечера ще се гледа It Might Get Loud (2008)
joronedelchev
48 гигабайта бонус от Dropbox, за 2 години. Някой друг получил ли е такъв подарък наскоро?
aviatrix
деба тъпите суперхостинг ... 3 часа не мога да си вляза в базата данни щото тряя инсталирам опен впн , и след това пак не иска ! :@ : @ :@
blacksnoopy
На тази позиция до ауспуха хубав звук фачи. За слънцето знам, целта бе audio sample
http://youtu.be/fQ4J3MQi6J4?hd=1
Накъде сега? Че съм пропуснала нещо явно
Oct 24 2012, 10:03 през mobiБг чакам за виза
Oct 26 2012, 23:34Бира? намирам се край МГ-то!
Oct 27 2012, 01:08Работя все още по 10-12 часа на ден. За жалост не е ваканция.
Oct 27 2012, 17:07и аз... но време за бира има!
Oct 28 2012, 00:08