notexist
Г-н Георгиев от мтел ме нарече госпожо поне 15 пъти за три минутен разговор... Това трябва да е намек към някои хора, ще чакам пръстен за рд-то ми :-D
LoveCappuchino
ей много ме дразни,че плейлистите в тубата имат лимит до 200 песни .... ;@@
notexist
Чудя се дали да почна Dexter?
mitternacht
В началото на годината по всички медии реваха като нае*ани за края на света и изведнъж млъкнаха. Явно усещат, колко идиотски ще е да го правят почти месец преди
disappointed
"Ще тръгнем там, където нищо не ни чака, и ще намерим всичко, чакано от нас."
blacksnoopy
Нещо променят съобщенията в Facebook
notexist
Супер горещото кафе, една глътка -> изгорен език и останалото ще го изпия утре. Тадаааа.
pacopetkov
Aко ви мъчи безсъние - вземете разхлабително! E, пак ще будувате, но поне ще има с какво да се занимавате.