coolpuppy
Именният си ден го прекарвам в БДЖ-то. Priceless. Общо 13 часа и 30 минути от Слънчев до Панагюрище. И от тях ми остават 3ч и половина..
Bobdweller
Някой знае ли дали в магазините за фотоапарати има опция "стар за нов", чрез която да получиш отстъпка? Дори, когато старият апарат не е напълно в изправност?
pacopetkov
Сарказмът е възникнал, за да можем умните хора да оцелеем в общество от идиоти!
disappointed
Здрасти Оф, аз съм Уф. Или защо не е много здравословно да си проверявам пощата нощем.
coolpuppy
Стягам багажа и утре пътувам обратно към родния град. Чао, Sunny Beach!!
_e7
ИЗПРАТИ ТОВА НА 5 НЕЩА И СЛЕД ПОЛОВИН ЧАС ЩЕ СТАНЕШ КАКВОТО ИСКАШ:КАТО ДОКОСНЕШ ВОДА ЩЕ СИ РУСАЛКА ЩЕ СИ ФЕЯ КОГАТО ПОИСКАШ ИЛИ ЩЕ СИ НИНДЖА!ТОВА Е ИСТИНА
specter
В опит да си синхронизирам контактите на телефона с Facebook, си купих едно приложеие, което в последствие се оказа, че не работи добре заради бъг в Андроид...
engise
А "добрите" новини не спират да идват... Май освен понеделник ще намразя и четвъртък
Za men izboryt na horata da pytuvat s BDZ vinagi e bil nqkakva stranna forma na mazohizym
Sep 14 2012, 21:34ако имаха пари хората, с хиликоптери щяха да пътуват.. ама ей на .. за сега е бдж.не е избор, налага се
Sep 15 2012, 10:29аз съм доволен като цяло от БДЖ като се предвид цената (с 50% намаление естествено)
Sep 15 2012, 11:42ее на къси разтояния си е айляк
Пловдив-София с новите влакчета е супер и почти нищо не му плащаш 
Sep 15 2012, 15:27Това да избера БДЖ беше последното ми желание, но по законите на Мърви ми се наложи да го направя.. (като се успиваш е така)
Sep 15 2012, 17:12