@tedo92 аз съм с 1 лаптоп на асус, че на моята машина й изгоря харда пък нещо все не ми остават пари... та k50c е модела и след 15-тия таб почва да дразни...
мисия: да се изкарам от зомбираното полузаспало състояние до 15 мин, да се преведа във вид, да отида да се снимам за училище и да се харесам на снимката #lolno